Marcepan Mandarynki Rodzynki

Witamy na pokładzie, jest 4;25 am otwieramobilny office National Express linia 201 w kierunku London Gatwick AirPort terminal południowy.
Lepiej zapne pasy bo lekko mży a kierowca jak widzę lubi depnąc pierdolony,piwo otworze dopiero po następnym przystanQ bo nie ma szans by normalnie je położyć z boQ jak człowiek, juz dawno by sie wylało i jebalo w całym tym pierdolonym,ultranowoczesnym ,podświetlonym od wewnątrz niebieskimi diodami autokarze.
Poza tym zapne pas bo ilekroć oglądam jakiś wypadek z autokarem w roli głównej to sie zawsze pytam sam siebie z lekka drwina w głosie w międzyczasie przełączania na inny kanał; a było qrwa zapiać pas? Moze tyle osób by nie zginęło ha? Kiedys sobie tłumaczyłem ze sam w takowej będąc sytuacji zapne pas na chwile przed wypadkiem,albo tuż w jego trakcie w ułamkach seQnd zanim przypierdole łbem o szybę albo wylecę przez pol pojazdu na przeciwległy pas.. Te czasy szalonej komunikacyjnej beztroski i bezgranicznego optymizmu minęły chyba bezpowrotnie, wiec lepiej teraz juz zapne pas a Ty zamknij mordę.
Dojeżdżamy na pierwszy przystanek ; Birmingham International Airport.Po ilości pierdolonych Azjatów w tym mieście mogliby by równie dobrze zmienić nazwe na Birma. Birma International Shithole. Przynajmniej nie mijało by sie to tak bardzo z prawda .A przy okazji- kiedys pracowałem na tym śmiesznym lotnisQ, dopóki mnie nie wylali za drobne malwersacje na kartach klientów. Tzn oni to tak widza, ja to postrzegam trochę inaczej jednakże sąd nie dał mi wiary,ale o tym w innym odcinQ 😉
Dobra nie ma na co czekać , otwieram bro zanim kierowca na poważnie w coś przypierdoli.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s